8.9.2020

Adaptační kurz

Studenti prvního ročníku vyrazí ve středu 9.9.2020 na třídenní adaptační kurz na Sázavu.

Adaptační kurz slouží k tomu, aby se nový kolektiv studentů prvního ročníku lycea včetně jejich třídní učitelky seznámil a lépe poznal. Během tří dnů všechny čeká skvělý a velice pestrý program. Spolupráci a kolektivního ducha si nejprve studenti otestují při sjíždění řeky Sázavy na raftech, těšit se mohou také na plno seznamovacích a sportovních her, za kulturou se vydají do krásného místního kláštěra a chybět nebudou ani večerní táboráky spojené s tajným nočním dobrodružstvím.

Všechny aktivity by měly studentům pomoci v adaptaci na nový kolektiv i třídního učitele, budovat vzájemnou důvěru a uvolnit atmosféru před ostrým startem nového školního roku.