22.9.2020

ADRAběh

Někteří učitelé i studenti z naší školy v těchto dnech běží do Mali. Jak je to možné?

Naše škola se rozhodla zapojit do charitativní akce ADRAběh. Někteří z nás si v těchto dnech připnou na trička startovní čísla, nazují sportovní obuv a stanou se tak součástí týmu, který společně překoná 3 000 km dlouhou vzdálenost do afrického Mali. Tam ADRA poskytuje humanitární pomoc stovkám rodin a maminkám samoživitelkám.

Naším úkolem je ujít/uběhnout minimálně 10km úsek této trasy a hecnou se tak pro dobrou věc. Jdeme do toho!!! A co ty?

Více se dozvíte zde