Jídelna

Naše škola klade velký důraz na zdravý životní styl. Povědomí o zdravé stravě a správné pohybové aktivitě předáváme žákům teoreticky i prakticky.

V souladu s principy zdravého životního stylu je také stravování v naší školní jídelně. Naše stále usměvavé kuchařky v moderně vybavené kuchyni žákům denně připravují laktoovovegetariánskou stravu dle výživových norem stanovených státními předpisy pro stravování předškolních a školních dětí (vyhláška o školním stravování).

Naší snahou je, aby strava byla plnohodnotná, pestrá, vyvážená a v neposlední řadě chutná!

Aktuální jídelníček najdete zde. Dobrou chuť!