1.3.2022

Humanitární pomoc pro Ukrajinu

Každá třída lycea bude sbírat některý druh trvanlivých potravin, které dohromady vytvoří pestrou paletu materiální pomoci lidem postiženým válkou nebo uprchlíkům. Studenti mohou přinášet příspěvky do své třídy do pátku 4. 3.
Pokud byste chtěli přispět obětem války na Ukrajině finančně, můžete tak učinit prostřednictvím ověřených humanitárních organizací jako je ADRA nebo Člověk v tísni, s nimiž naše škola dlouhodobě spolupracuje.
 
Více informací o aktuální materiální sbírce naleznete zde:
 
Děkujeme za pomoc a účast!

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies