10.9.2021

Imatrikulace

14. 9. 2021

Vážení rodiče, milí studenti,

rádi bychom vás pozvali na slavnostní zápis studentů prvního a druhého ročníku Křesťanského lycea Elijáš do knihy středních škol.

Tato slavnost se bude konat v úterý 14. 9. 2021 od 17:30 ve společenském centru Bethany (Za Brumlovkou 1519/4, Praha 4).

Program po slavnosti bude přizpůsoben aktuálním hygienickým opatřením, ale zatím se zdá, že kromě milé společné konverzace se můžeme těšit i na drobné občerstvení formou rautu.

Srdečně jsou zváni rodiče a blízcí příbuzní studentů, učitelé lycea, zástupci zřizovatele a správní rady školy Elijáš.

Dress code: smart casual