24.8.2022

Informace k začátku šk. roku

Zahájení proběhne ve čtvrtek 1. září 2022 od 9.15 do 9.30.

 

Ve čtvrtek 1. září studenti nemusí mít přezůvky, od pátku 2. září už ano. V pátek 2. září bude vyučování od 8.30 do 14.00 a během něj proběhne burza učebnic mezi studenty. Pokud tedy studenti 2. - 4. ročníku chtějí prodat svoje učebnice, musí je v pátek oceněné přinést do školy.

 

Školní jídelna bude fungovat od pátku 2. září. Stávající strávníci se přihlašují, jak jsou zvyklí. Noví musí odeslat přihlášku vedoucí školní jídelny R. Lukášové. Od ní také e-mailem dostanete více informací ke stravování.

 

Od pondělí 5. září se bude vyučovat podle rozvrhu, který studenti dostanou na začátku září.

 

Třídní schůzky se budou konat v úterý 6. 9. 2022 od 18.00 ve škole. Harmonogram školního roku a seznam potřebných učebnic a pomůcek najdete na webových stránkách školy.

 

Těšíme se na Vás.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies