27.4.2023

Komiksová výstava EcoHelp

Komiksová výstava EcoHelp
Naše škola Elijáš se již čtvrtým rokem zapojuje do celosvětového projektu s názvem Světová škola, který se snaží rozšířit povědomí veřejnosti o Cílech udržitelného rozvoje a o tom, jak lidé mohou přispět ke globálnímu rozvoji naší planety.
 
V letošním roce studenti prvního ročníku lycea zpracovali téma zabývající se plýtváním jídla a  snižováním spotřeby energie, pohonných hmot a vody. Co z toho vzešlo? Přijďte se přesvědčit sami!
 
Jménem prvního ročníku lycea bychom vás rádi pozvali na výstavu EcoHelp, neboli výstavu komiksů s ekologickou tématikou. Výstava bude probíhat na Brumlovce od 1. do 14. 5. 2023 ve vestibulu budovy Alpha.
Byli bychom velmi rádi, kdybyste si udělali čas a přišli se podívat na vystavené komiksy i naše tipy, jak tato palčivá témata řešit.
 
Těšíme se na vaši návštěvu!

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies