9.2.2022

Maturitní (ne)ples

Ve čtvrtek 3. února 2022 proběhl netradiční (ne)ples, během něhož byli naši první maturanti slavnostně ošerpováni.

Slavností provázela paní Marcela Augustová, zhlédli jsme představení Robinson Divadla Víti Marčíka (někteří do něj byli dokonce zapojeni), zaposlouchali jsme se do písniček vlídného písničkáře Pavla Helana, společně s maturanty jsme zavzpomínali na některé jejich zážitky a na konci se maturanti dočkali i dortu.

Jsme na naše maturanty hrdí a přejeme jim úspěšné zakončení středoškolského studia.