2.9.2020

Školní rok 2020/2021 zahájen

Po půlroční odmlce studenti lycea konečně opět usedli do školních lavic.

V úterý 1.9.2020 jsem se opět všichni setkali v prostorách naší krásné školy. Studenti se po půlroční pauze mohli opět pozdravit se svými spolužáky a rovněž se svými třídními učiteli. Všechny také potěšila milá a povzbudivá slova paní ředitelky, která osobně přišla pozdravit všechny ročníky lycea.

Všichni doufáme, že následující školní rok 2020/2021 proběhne poklidně a bez problémů. Rovněž chceme přivítat nové studenty prvního ročníku a přejeme jim, aby se jim na střední škole dařilo!