4.9.2023

Slavnostní zahájení nového školního roku

Dnes jsme ve školní kapli slavnostně zahájili nový školní rok.

Mám radost, že jsem mohla přivítat studenty po prázdninách zpátky ve škole.

Každého z nás čeká nějaká výzva. Studenti prvního ročníku budou objevovat všechno nové, před čtvrťáky leží povinnost poctivě se připravit na maturitní zkoušku. A určitě přijdou i výzvy, které nás překvapí. Těšíme se, ale možná máme i obavy. Naštěstí jako křesťanská škola věříme v Boží vedení, ochranu a požehnání. Proto jsme spolu s naším zřizovatelem prosili v modlitbě o Boží přítomnost.

Věřím, že společně můžeme tvořit školní prostředí plné laskavosti, vzájemného respektu a solidarity. Ať nám Bůh pomáhá v našem úsilí mířit výš.

Petra Bulejčíková

ředitelka školy Elijáš

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies