29.10.2023

Účast v komiksové soutěži

Účast v komiksové soutěži
Již tradičně se studenti prvního ročníku lycea účastní mezinárodní komiksové soutěže, kterou pořádá humanitární organizace ADRA. Studenti svými komiksy zpracovávají témata Cílů udržitelného rozvoje a poukazují na problémy, které tíží naši Zemi. Letos jsme se zaměřili na cíl číslo 10 - Méně nerovností.
V minulých letech se nám dařilo a vždy některý z našich studentů získal ocenění a krásné ceny. Doufáme, že se našim studentům bude dařit i v tomto osmém ročníku soutěže. Držte nám palce!

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies