18.2.2022

Úspěch v komiksové soutěži

Žáci všech ročníků lycea se na začátku tohoto školního roku zúčastnili celorepublikové komiksové soutěže s mezinárodní účastí, kterou pořádá humanitární organizace ADRA.

Komiksy zařazené do soutěže mají upozorňovat na Cíle udržitelného rozvoje, které ukazují cestu, jak zmírnit největší problémy současné společnosti, jako je hlad, chudoba, nerovnost, plýtvání nebo znečištění životního prostředí.
 
Petru Bergrovi z prvního ročníku se podařilo svým komiksem zaujmout porotu a ve velké konkurenci se umístil na skvělém druhém místě! Petrův komiks ukazuje, jak v dnešní společnosti výroba přerůstá spotřebu a jak se zbytečně plýtvá jídlem. K úspěchu všichni moc gratulujeme!
 
Všechny komiksy našich žáků si budete moct prohlédnout v dubnu na výstavě v prostorách Brumlovky, které je naše škola součástí. S dostatečným předstihem vás o akci budeme blíže infromovat.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies