Putovní výstava "Nerovnosti mezi námi"
3.10.2023

Putovní výstava "Nerovnosti mezi námi"

Na našem lyceu nechceme studentům jen předávat informace a rozšiřovat tak jejich znalosti, ale vedeme je také k samostatnému uvažování a tvorbě vlastních názorů. Ukazujeme jim svět z mnoha úhlů a upozorňujeme i na témata, která nejsou zcela běžná. Celé září měli studenti možnost prohlédnout si putovní komiksovou výstavu "Nerovnosti mezi námi", kterou nám zapůjčilo oddělení globálního vzdělávání ADRA. Komiksy zpracované na jedno z témat Cílů udržitelného rozvoje OSN, poukazují na rozdíly lidí na celém světě a nutí diváky zamyslet se nad sebou samým a na tím, jak může každý z nás přispět k životu na Zemi bez těchto nerovností.