31.8.2020

02 Možnost odložené volby

02 Možnost odložené volby

Jednou ze základních výhod pojetí kombinovaného lycea je skutečnost, že student má delší dobu na to, aby vyhodnotil, co ho skutečně baví a čemu se chce věnovat ve svém odborném zaměření.

Nejste-li ještě rozhodnuti jakým konkrétním směrem zaměřit své studium, kombinované lyceum je volba právě pro Vás, neboť poskytuje všestranné vzdělání: v 1. a 2. ročníku studenti získávají všeobecné vzdělání, od 3. ročníku si volí jedno ze dvou odborných zaměření - v našem případě humanitní či přírodovědné.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies