31.8.2020

06 Řekli o nás

06 Řekli o nás

„Jsem šťastná, že můžu být pyšná na svou školu. Třídy jsou krásně vybavené, gauče jsou skvělý bonus. Kantoři, paní ředitelka, sekretářka a celkově vedení tvoří tým velmi milých a sympatických lidí. Celá škola je naplněná pozitivním duchem a atmosférou.“ (Tereza)

„(Většinou) Svěží učitelé v jinak depresivním ránu.“ (III. ročník)

„Přívětivé místo pro názory všech.“ (Sofie)

„Učitelé jsou naší inspirací, vzorem a oporou.“ (Bára)

„Rodinná atmosféra, dobré vztahy, rafty, pěkné prostory, malé třídy, jídelna, přátelští učitelé, gauče ve třídách.“ (I. ročník)

„Malý kolektiv žáků, ochotní učitelé, klidné prostředí školy, dobré jídlo, nejlepší tělocvik.“ (I. ročník)

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies