16.6.2022

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení

2. 6. 2022 se uskutečnilo slavnostní předání maturitního vysvědčení historicky prvním absolventům Křesťanského lycea Elijáš. Slavnost proběhla během plavby výletní lodí v centru Prahy. Studenti a jejich rodiče a přátelé, učitelé, vedení školy i další hosté si za krásného počasí užili více než hodinovou vyhlídkovou plavbu s nejvýznamnějšími pražskými památkami na dosah. Kromě samotného slavnostního předávání vysvědčení nás všechny asi nejvíce těšila možnost čtyři roky společné cesty uzavřít příjemným setkáním a povídáním o tom, co bylo, co všechno jsme spolu prožili, i o tom, co teprve bude. Čas strávený na palubě výletní lodi utekl rychle a intenzivně jako nakonec celé čtyři roky studia, což znamená jediné – bylo to fajn a stálo to za to!