4.3.2022

Sbírka pro Ukrajinu

Ani nám není momentální situace na Ukrajině lhostejná, a proto se snažíme pomáhat.

Naše lyceum Elijáš se od 1. do 4.3.2022 rozhodlo zapojit se ve spolupráci s charitativní organizací ADRA a se společností Passerinvest do sbírky pro Ukrajinu.

Každá třída měla přiděleno, co může na podporu této sbírky přinést a čím přispět. Studenti druhého ročníku přispívali formou potravin v konzervách. Zapojení se do sbírky bylo dobrovolné a množství záleželo pouze na samotných studentech.

Ve třídě se vybralo neskutečné množství různých potravin v plechovkách a konzervách, což značí, že druháci mají rozhodně srdce na pravém místě! A mnozí z nich v podpoře Ukrajiny tímto zdaleka nekončí.

Děkujeme! Jsme rádi, že vás na našem lyceu máme!