23.9.2020

Školní výlet 2. ročníku

Parta studentů z druhého ročníku vyrazila na školní výlet.

Ve čtvrtek 24.9.2020 studenti druhého ročníku a jejich třídní učitelka využili posledního teplého a slunečného dne a z Prahy se vydali vlakem do zastávky Karlštejn. Odtud pěšky pokračovali přes hrad Karlštejn, až k lomům Kanada, Mexiko, Velká a Malá Amerika. Zastavili se také u unikátních Bubovických vodopádů bez vody a svůj výšlap zakončili dobrým jídlem v obci Srbsko. Naplánovaná trasa dlouhá zhruba 13 kilometrů vedla krásnou přírodou a cesta všem díky pěkným výhledům a  příjemnému povídání rychle utekla.
Trasa byla velmi fotogenická, a proto se nezapomeňte podívat také do naší fotogalerie.