18.2.2022

Stmelovací akce

Stuneti druhého ročníku spolu strávili dva dny plných aktivit a zábavy.

V polovině února měli studenti druhého ročníku našeho lycea spolu s novou třídní učitelkou stmelovací dvoudenní akci.

Pondělní i úterní dopoledne bylo věnováno hrám zaměřených na utužování kolektivu, poznávání se a také na získání zpětné vazby o své osobě, nechybělo ani kuchtění v týmech. Pondělní krásné slunečné odpoledne studenti strávili v centru Prahy při stopovací hře, při které se všichni dozvěděli něco o pověstech pražských a kochali se krásnými pražskými panoramaty. Následoval přesun do Vršovic na skvělou laser game a den završil dechberoucí výhled na noční Prahu ze střechy 17 patrové budovy Filadelfie, která sousedí s naší školou. V úterý po výtečném italském obědě zakončili studenti akci ledním bruslením.

Akci si všichni moc pochvalovali a studenti i třídní učitelka se už těď těší na další společné zážitky!